...

قرارداد آماده یا اختصاصی؟

۹۰ درصد قراردادهای مورد نیاز کسب و کارها، بین آنها مشترک است، ما در بانک قرارداد، آنها را از قبل به صورت کامل نوشته ایم و پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش نگارش قرارداد اختصاصی، آنها را ببینید و اگر قرارداد مورد نیازتان در بین آنها نبود، ادامه ی این صفحه رو مطالعه و درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد را ارسال کنید.

90%

کاهش هزینه

40

قرارداد

قرارداد

مراحل تنظیم یا بررسی قرارداد

بسته به موضوع قراردادی که میخواهید فرآیند نگارش ممکن است بین یک هفته تا یک ماه طول بکشد.

...
1

شرح درخواست و هدف از قرارداد

2

بررسی اولیه توسط کارشناس

3

پرداخت هزینه تخمینی

4

شروع نگارش توسط وکیل و برگزاری جلسات

5

ارائه نسخه اولیه قرارداد

6

دریافت نکات اصلاحی از شما

7

ارائه نسخه نهایی قرارداد

آکادمی

آموزش انعقاد قرارداد

کسب‌وکارها برای اهداف متعددی نیاز به اتعقاد قرارداد دارند، قراردادهای کار، قرارداد هم‌بنیانگذاران، قراردادهای تجاری و ... .

...
مدیریت کسب‌وکار

راهنمای نگارش یک قرارداد

قرارداد مانند قانون بین طرفین لازم‌الاجرا است، و دارای اجزا و پیچیدگی‌های مختلفی است، در این درس به تمام اجزای یک قرارداد و نحوه نگارش آن‌ها را بیان می‌کنیم.


زمان مطالعه: 10 دقیقه

مطالعه درس
...
راه‌اندازی کسب‌وکار

راهنمای کامل قرارداد هم بنیانگذاران

در ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکار تا قبل از ثبت شرکت، هم بنیانگذاران با هم یک قرارداد مشارکت یا تیم‌سازی منعقد می‌کنند، در این درس به طور کامل نحوه نگارش این قرارداد را به شما آموزش می‌دهیم.


زمان مطالعه: 10 دقیقه

مطالعه درس
...
حقوق کار، بیمه و مالیات

راهنمای کامل قرارداد کار

قرارداد کار اجزای مختلفی دارد، همچنین نکات الزامی زیادی را طبق قانون باید در آن رعایت کنید، در این درس به طور کامل به همه‌ی این مباحث می‌پردازیم.


زمان مطالعه: 10 دقیقه

مطالعه درس
خدمات حرفه ای

نگارش تخصصی قرارداد

یک قرارداد تخصصی و جامع داشته باشید

تضمین امنیت اطلاعات

پلتفرم دادتیم اطلاعات شما را رمزنگاری میکند تا حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات در بالاترین سطح خود باشد.

تیم متخصص

قرارداد شما توسط یک یا چند وکیل متخصص در زمینه موضوع قرارداد شما نوشته میشود.

پشتیبانی

بعد از نگارش قرارداد، مدت ده روز می توانید سوالات خود را پیرامون آن قرارداد از کارشناسان ما بپرسید.

ارائه مشاوره تخصصی

نکات داخل قرارداد به طور کامل به شما آموزش داده میشود تا در هنگام مذاکره با طرف های قرارداد، به متن قرارداد مسلط باشید.

تعهد و شفافیت

ما می‌دانیم که پول شما بدون زحمت به‌دست نیامده است؛ پس مسئولیت داریم بهترین قرارداد را برای شما بنویسیم.

برگزاری جلسات

برای اطمینان از جامع بودن قرارداد، چندین جلسه بین وکیل و شما برگزار میشود و در آن جلسات میتوانید هر نکته ای که مدنظر دارید مطرح کنید.

تعرفه

هزینه نگارش قرارداد اختصاصی

هر قراردادی بسته به موضوع و حجم کار نگارش آن هزینه اش متفاوت است.

بررسی قرارداد
از 800

هزارتومان

بررسی متن قرارداد توسط وکیل متخصص

ارائه نکات اصلاحی

بررسی تخصصی موضوع قرارداد

پشتیبانی ده روزه

تنظیم قرارداد
از 1.2

میلیون تومان

نگارش قرارداد توسط وکیل متخصص

برگزاری چند جلسه بررسی موضوع قرارداد

گنجاندن همه نکات و مواد مورد نیاز قانونی

آموزش کامل نکات قرارداد

دریافت نکات اصلاحی شما

پشتیبانی ده روزه

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون نگارش قرارداد اختصاصی

۹۰ درصد قراردادهای موردنیاز کسب‌وکار با هم مشترک است، مانند قرارداد کار، تیم‌سازی، محرمانگی، وستینگ و ...، منتهی گاهی اوقات به دلیل نیازهای خاص یک کسب‌وکار و مذاکره، باید یک قرارداد با شرایط ویژه نوشته شود و با توجه به اینکه تک تک کلمات داخل یک قرارداد بار معنایی دارد و مهم است خود افراد نمی‌توانند و نباید با استفاده از همان قرارداد آماده آن قرارداد خاص را بنویسند برای همین هم از خدمت قرارداد اختصاصی استفاده می‌کنند و وکلای متخصص دادتیم این کار را برای آن‌ها انجام می‌دهند.

ابتدا وارد پروفایل‌تان شده و در قسمت خدمت‌ها یک درخواست جدید مبنی بر نگارش قرارداد ایجاد می‌کنید و یک توضیحات کلی در خصوص موضوع قراردادتان می‌دهید، پشتیبانی دادتیم بلافاصله با شما از طریق تیکت ارتباط گرفته و سوالاتی از شما می‌پرسند تا حجم وقتی برای نگارش قرارداد نیاز است را تخمین بزنند، سپس علی‌الحساب یک فاکتور برای شما صادر شده و آن‌را پرداخت می‌کنید و کار شما به یکی از وکلای ما ارجاع می‌شود، وکیل مربوطه با هماهنگی شما یک یا چند جلسه با شما برگزار کرده تا با توجه به نیازهای شما متن قرارداد را بنویسند و درنهایت با اتمام نگارش قرارداد، متن اولیه را برای شما ارسال کرده و شما به مدت ده روز فرصت اعلام نظرات اصلاحی خودتان را دارد و در صورتی که نظری اعلام کرده باشید وکیل مربوطه آن را بررسی و اعمال می‌کند و متن نهایی در اختیار شما قرار میگیرد.

هزینه‌ی نگارش قرارداد اختصاصی متغیر است یعنی با توجه به وقتی که وکیل مربوطه برای نگارش قرارداد می‌گذارد هزینه دریافت می‌شود بنابراین هرچه قرارداد شما بزرگتر باشد وقت بیشتری هم صرف می‌شود و هزینه بالاتر می‌رود ولی در مجموع هزینه‌ی نگارش یک قرارداد بین ۱۲۰۰ تا ۲.۵ است که به طور حدودی همان اول به شما اعلام می‌شود.

پس از پرداخت هزینه توسط شما وکیل مربوطه بلافاصله شروع به کار کرده و جلساتی با شما برگزار می‌کند، بنابراین مدت نگارش قرارداد بستگی به هماهنگی شما برای برگزاری جلسات دارد اگر جلسات سریع برگزار شود متن اولیه قرارداد هم سریع‌تر نوشته می‌شود ولی نگارش یک قرارداد حداقل ۷ تا ده روز زمان می‌برد.

بله، منتهی در صورتیکه فرآیند نگارش قرارداد شروع شده باشد حق‌الزحمه وکیل طبق میزان ساعاتی که برای درخواست شما وقت گذاشته است از مبلغ اولیه پرداختی شما کسر شده و باقی مبلغ به اعتبار شما در پروفایل‌تان افزوده می‌شود.

پس از نگارش متن کامل قرارداد، متن قرارداد در قالب word و pdf به شما تحویل داده می‌شود همچنین یک صوت حاوی توضیح کامل اجزای آن قرارداد به شما داده می‌شود تا به راحتی بتوانید بر جزییات قرارداد مسلط باشید و آماده‌ی مذاکره شوید.

قرارداد

سفارش قرارداد اختصاصی

گاهی اوقات به دلیل پیچیدگی های روابط بین کسب و کارها، نیاز است یک قرارداد از ابتدا نوشته شود و نمیتوان از قراردادهای عمومی استفاده کرد، در این حالت یک یا چند نفر وکیل متخصص مسئول نگارش قرارداد شما می شوند و بعد از چند جلسه با شما، قرارداد را می نویسند.

سفارش