...

وکالت دعاوی

سالانه بیش از ۱۵ میلیون پرونده حقوقی یا کیفری در دادگاه‌های قضایی و بیش از ۵ میلیون پرونده غیرقضایی در کمیسیون‌های اداره مالیات، کار، شهرداری و ... طرح می‌شود، لازمه‌ی اثبات و گرفتن حق در این دعاوی، دفاع خوب از خود است، دفاع خوب هم نیاز به دانش حقوقی بسیاربالایی دارد تا با استناد به قوانین و بخشنامه‌ها قاضی را قانع کرد، وکلا و کارشناسان دادتیم به دنبال دفاع از حقوق کسب‌وکار شما هستند.

دعاوی حقوقی

پیگیری کلیه دعاوی مربوط به قراردادها، مالیات، ثبتی و ... توسط یک یا چند نفر از وکلای متخصص این حوزه‌ها.

دعاوی کیفری

پیگیری کلیه دعاوی کیفری مربوط به جرایم کسب‌وکارها مانند کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و ... توسط وکلای متخصص.

مراحل

فرآیند انجام وکالت

وکالت در دادگاه یک فرآیند پیچیده است که باید در ابتدا مسیر این فرآیند در هر پرونده شفاف شود، در هر مورد ابتدا پرونده‌ی شما بررسی می‌شود و سپس وکالت شما به یک یا چند نفر از وکلای متخصص سپرده شده و تحت نظر دادتیم جلو میرود.

...
1

بررسی موضوع درخواست شما

2

بررسی پرونده

3

ارجاع به وکیل متخصص

4

انجام وکالت شما در دادگاه

آکادمی

آموزش آیین دادرسی

نحوه‌ی انتخاب وکیل، شکایت در دادگاه، انواع دادگاه‌ها و تفاوت‌شان، انواع مراجع غیرقضایی و کمیسیون‌ها، تجدیدنظر از آرا و ...

...
مدیریت شرکت

آشنایی با انواع دادگاه‌ها و نحوه طرح دعوا

آیین دادرسی یعنی فرآیند شکایت در دادگاه‌ها و دفاع از خود که شامل انواع دادگاه‌های حقوقی، کیفری و اداری و ... می‌شود، همچنین نحوه‌ی طرح شکایت و تنظیم دادخواست، گرفتن وکیل، اعتراض به آرا و ... .


زمان مطالعه: 10 دقیقه

مطالعه درس
...
مدیریت شرکت

جرایم علیه کسب‌وکارهای آنلاین

مجرمین هیچ‌وقت بیکار نمیشینند و هر روز صدها حمله و جرم علیه کسب‌وکارها مرتکب می‌شوند، مدیران کسب‌وکارها باید یک آشنایی کلی با انواع این جرایم داشته و خودشان را برای پیشگیری و مقابله با آن‌ها آماده کنند.


زمان مطالعه: 5 دقیقه

مطالعه درس
خدمات حرفه ای

وکالت دعاوی

از وکلای حرفه‌ای در کسب‌وکارتان مشاوره بگیرید

تضمین امنیت اطلاعات

محرمانگی اطلاعات کسب‌وکار شما به طور کامل رعایت می‌شود.

تیم متخصص

پرونده‌ی شما به طور کامل توسط یک تیم از کارشناسان و وکلای متخصص در هر حوزه رسیدگی می‌شود.

پشتیبانی

پشتیبانان دادتیم به طور دائمی پاسخگویی سوالات شما از طریق تیکت‌ها هستند.

ارائه مشاوره تخصصی

سعی وکلای ما این است که تا حد امکان با مشاوره، مشکل شما را حل کنند و نیازی به طرح دعوا نباشد تا از این طریق در هزینه‌های کسب‌وکار شما صرفه‌جویی شود.

تعهد و شفافیت

ما می‌دانیم که پول شما بدون زحمت به‌دست نیامده است، پس مسئولیت داریم خدمات را به بهترین وجه برای شما انجام دهیم.

برگزاری جلسات

برای اطمینان از رسیدگی و اشراف کامل به مساله‌ی شما، چندین جلسه بین وکیل و شما برگزار میشود و در آن جلسات میتوانید هر نکته ای که مدنظر دارید مطرح کنید.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون وکالت دعاوی

پس از ثبت درخواست انجام وکالت در بخش درخواست‌های پروفایل‌تان، پشتیبان دادتیم از طریق تیکت با شما ارتباط می‌گیرد و اطلاعات اولیه مورد نیاز را از شما اخذ می‌کند، سپس پس از پرداخت صورت‌حسابی که برای بررسی پرونده برای شما صادر شده است، یک تیم از کارشناسان و وکلا به بررسی پرونده‌ی شما می‌پردازند و بهترین راه برای حل پرونده‌ی شما را ارائه می‌کنند، بعد از بررسی پرونده وکالت شما توسط وکلا قبول شده و فرآیند پیگیری حقوقی شروع می‌شود.

خیر، از لحظه‌ی شروع بررسی پرونده تا صدور رای در دادگاه، یک تیم از کارشناسان و وکلای متخصص ما بر روی پرونده‌ی شما کار می‌کنند.

دادتیم برای انجام خدمات اضافی هیچ هزینه‌ای بجز حداقل هزینه‌ی قانونی دریافت نمی‌کند.

زمان انجام وکالت بستگی به فرآیند رسیدگی در دادگاه دارد و وکلای ما از تمام ظرفیت‌های قانونی برای تسریع در روند رسیدگی پرونده‌ی شما انجام می‌دهند.

وکالت دعاوی

وکالت وکیل متخصص در دادگاه

پس از ورود به پروفایل وارد بخش درخواست‌ها شده و یک درخواست جدید مبنی بر مشاوره حقوقی و وکالت دعوا ایجاد کنید تا پشتیبان‌های ما از طریق تیکت با شما ارتباط گرفته و فرآیند درخواست شما را انجام دهند.

ایجاد درخواست