پلن پیشرفته تر، خدمات کامل تر

هر کسب و کاری در مدت عمر خود نیازهای متفاوتی دارد، ما بر اساس نیازهای شما، گزینه های متعددی طراحی کرده ایم.

پرداخت ماهانه
پرداخت سالانه
رایگان
0 تومان

هر ماه

دسترسی کامل به محتوای آکادمی

آنالیز خودکار کسب‌وکار

ویژه
79 تومان

هر ماه

دسترسی کامل به محتوای آکادمی

آنالیز خودکار کسب‌وکار

۲۰ درصد تخفیف در قراردادها

۱۰ درصد تخفیف در تنظیم قرارداد

۱۰ درصد تخفیف در ثبت شرکت

۱۰ درصد تخفیف در ثبت تغییرات

۱۰ درصد تخفیف در پلمپ دفاتر

۱۰ درصد تخفیف در داوری

۱۰ درصد تخفیف در وکالت دعاوی

۱۰ درصد تخفیف در مشاوره حقوقی

رصد تخصصی کسب و کار شما

پشتیبانی ویژه

شروع پلن ویژه
عضویت ويژه

خدمات حرفه ای تر دریافت کنید

با ارتقاء نوع عضویت تان در دادتیم، یک تیم حرفه ای مسئول رصد حقوقی کسب و کار شما می شوند و به موقع هر اقدامی که برای حفظ امنیت تان باید انجام دهید به شما اطلاع می دهند.

پشتیبانی ویژه

تیکت های شما سریع تر و با اولویت بالاتر از دیگران پاسخ داده میشود.

رصد تخصصی

بعد از آنالیز اختصاصی کسب و کارتان، یک نقشه راه به شما داده میشود و کارشناسان ما در طول سال هر موقع اقدام قانونی خاصی لازم باشد زودتر به شما اطلاع می دهند.

تخفیف در هزینه ها

شما در طول مدت اعتبار عضویت ویژه تان، در هنگام دریافت خدمات حقوقی تخفیف هایی دارید که در نهایت باعث کاهش هزینه های تان میشود.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون عضویت ویژه

چه مدت پس از پرداخت، عضویت ویژه من فعال می شود؟

بلافاصله بعد از پرداخت صورت حساب، به طور خودکار عضویت استاندارد یا ویژه شما فعال میشود و مدت باقی مانده عضویت تان را می توانید از صفحه عضویت ویژه در پروفایل تان مشاهده کنید.

آیا تخفیف‌ها در تمام مبلغ اعمال می‌شود؟

هزینه خدمات دو بخش است، یک بخش هزینه‌های قانونی است که شما در هر حال باید به دولت پرداخت کنید، بخش دوم دستمزد وکیل، کارشناس و ... است که تخفیف‌ها در این بخش دوم اعمال می‌شود.

من از اکانت خود در مدتی که عضویت ویژه داشتم استفاده نکردم، آیا امکان تمدید مجدد آن توسط دادتیم وجود دارد؟

همان‌طور که می‌دانید عُرف سیستم‌های Access-based (مبتنی بر دسترسی) در ایران و سایر نقاط جهان، بر مبنای «خرید حق دسترسی در مدت زمان معین» است.
درست مانند خرید پوشش بیمه‌ی شخص ثالث، بلیط تئاتر و سینما، اجاره کردن یک مکان و مانند این‌ها. همان‌طور که نمی‌توان از شرکت بیمه خواست که به علت بیرون نیاوردن ماشین در سال گذشته،‌ بیمه را تمدید کند؛ یا سینما به علت این‌که فرصت نکرده‌اید به سانس مشخصی برسید، بلیط جدیدی برایتان صادر کند، یا صاحب‌خانه به علت مسافرت شما، قرارداد اجاره را تمدید کند، چنین فرصتی در هیچ‌یک از سایت‌های Access-based جهان (که شامل دادتیم نیز می‌شود) وجود ندارد.

پرداخت با موفقیت انجام شد و مبلغ از حسابم کسر شد اما در هنگام برگشت به سایت با مشکل مواجه شد و اشتراکم فعال نگردید، چه کنم؟

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده . اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.
مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود.
در صورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکار مبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود، لطفا اطلاعات پرداختی زیر را از طریق یک تیکت در پروفایل به بخش پشتیبانی ارسال بفرمایید.
مشخصات کامل خرید شامل تاریخ و زمان + شماره پیگیری + شماره کارت