آنالیز حقوقی کسب‌وکار

هر کسب‌وکاری بسته به نوع مدل کسب‌وکار، تعداد کارمندان، موضوع فعالیت و ... با مسائل حقوقی مختلفی درگیر است، ما همه این‌ها را بررسی کرده و به شما یک نقشه راه می‌دهیم تا مطمئن شوید همه چیز روبه‌راه است.

...
1

ثبت نام

تنها با چند کلیک و کمتر از دو دقیقه در دادتیم ثبت‌نام کنید و وارد پنل کاربری‌تان شوید.

2

پاسخ به چند سوال

ما چند سوال از شما می‌پرسیم و با استفاده از آنها مسائلی که کسب‌وکار شما در آینده با آن‌ها درگیر می‌شود را پیدا می‌کنیم.

3

ارائه نقشه‌ی راه

یک نقشه‌ی راه زمان‌بندی شده شامل تمام مباحث حقوقی مانند مسائل ثبتی، مالیاتی، قراردادها، مسائل حقوقی سایت و اپلیکیشن، موارد امنیتی برای جلوگیری از ارتکاب جرایم یا مورد حمله قرار گرفتن، رفع اختلافات و داوری و ... به شما ارائه می‌دهیم.

آکادمی

آموزش راه‌اندازی کسب‌وکار

شما به عنوان موسس یک کسب و کار در ابتدای راه اندازی آن، چالش های حقوقی مختلفی دارید، در آکادمی دادتیم با این چالش آشنا شوید.

...
راه‌اندازی کسب‌وکار

۷ قدم اول راه‌اندازی کسب‌وکار

کسب‌وکارها در ابتدای راه‌اندازی به مسائل حقوقی متعددی روبه‌رو هستند، در این درس به طور جامع به همه‌ی این مسائل می‌پردازیم.


زمان مطالعه: 10 دقیقه

مطالعه درس
...
راه‌اندازی کسب‌وکار

راهنمای کامل قرارداد هم بنیانگذاران

در ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکار تا قبل از ثبت شرکت، هم بنیانگذاران با هم یک قرارداد مشارکت یا تیم‌سازی منعقد می‌کنند، در این درس به طور کامل نحوه نگارش این قرارداد را به شما آموزش می‌دهیم.


زمان مطالعه: 10 دقیقه

مطالعه درس
...
راه‌اندازی کسب‌وکار

راهنمای انتخاب نوع شرکت

شرکت‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام قوانین خاص خود را دارند در این درس به شما در انتخاب نوع شرکت‌تان کمک می‌کنیم.


زمان مطالعه: 6 دقیقه

مطالعه درس
...

ترسیم یک نقشه راه

قطعا مولفه‌ی جدایی‌ناپذیر هر کسب‌وکاری ابهام است، ابهام از شرایط آینده، منتهی ما به عنوان موسس یک کسب‌وکار می‌توانیم یک نقشه‌ی راه و دید کلی نسبت به مسیر داشته باشیم، آنالیز حقوقی کسب‌وکار به شما در ترسیم این نقشه راه کمک می‌کند.

ثبت شرکت و برند

مالیات

حقوق کار و تامین اجتماعی

مالکیت فکری

تعرفه

هزینه آنالیز حقوقی

با توجه به نوع و حجم یک کسب‌وکار هزینه‌ی آنالیز هم متفاوت است.

آنالیز هوشمند
رایگان

آنالیز هوشمند در پروفایل

ارائه‌ی نقشه‌ی راه

سرعت بالا در آنالیز

تعداد نامحدود آنالیز

آنالیز حرفه‌ای
از 899

هزارتومان

حضور کارشناسان ما در محل کسب‌وکار

بررسی کامل مدل کسب‌وکار

بررسی اسناد و اطلاعات کسب‌وکار

مصاحبه و جلسه با مدیران کسب‌وکار

ارائه‌ی نقشه‌ی راه کامل با جزئیات

پشتیبانی یک‌ساله

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون آنالیز حقوقی کسب‌وکار

هر کسب‌وکاری با مسائل حقوقی متعددی روبه‌رو است، و نمی‌توان نسخه‌ی واحدی برای همه‌ی کسب‌وکارها نوشت، برای همین هم باید با بررسی مدل کسب‌وکار، موضوع فعالیت، تعداد کارمندان و شرکا، عمر کسب‌وکار و ... مسائلی که ممکن است آن کسب‌وکار با آن روبه‌رو شود را پیدا کرد و در موقع مناسب اقدام لازم را انجام داد، در صورتیکه مدیران کسب‌وکار به موفع اقدامات لازم را انجام ندهند قطعا در آینده‌ی نزدیک با جریمه‌ها و دعاوی متعدد حقوقی و کیفری مواجه می‌شوند که کسب‌وکار را تا مرز انحلال پیش می‌برد.

پس از عضویت و ورود به پروفایل، وارد بخش کسب‌وکار من شوید و یک کسب‌وکار جدید ایجاد کنید، فعلا نیازی نیست اطلاعات کامل را در این بخش وارد کنید، پس از ایجاد کسب‌وکار، دکمه‌ی آنالیز کسب‌وکار را از بخش پایین کسب‌وکار انتخاب کرده و وارد فرآیند انجام آنالیز شوید، در این فرآیند در چند مرحله سوالاتی از شما پرسیده می‌شود که سیستم هوشمند دادتیم با توجه به پاسخ‌های شما، نقشه‌ی راه دقیقی برای شما آماده می‌کند، پس از اتمام پاسخگویی به سوالات، می‌توانید در بخش کسب‌وکار من، نقشه‌راه کسب‌وکار خود را مشاهده کنید.

ما دو نوع آنالیز حقوقی انجام می‌دهیم، نوع اول آنالیز هوشمند است به صورت خودکار با پاسخگویی به چند سوال انجام می‌شود و هزینه‌ای برای شما ندارد، و می توانید مطمئن باشید یک نقشه‌ی راه کامل به شما ارائه می‌کند و یک آنالیز حرفه‌ای داریم که در این آنالیز کارشناسان حقوقی ما با حضور در محل کسب‌وکار شما و بررسی اسناد و مدارک شما و همچنین چند جلسه مصاحبه به مدیران کسب‌وکار شما، تمامی چالش‌ها و مسائل حقوقی که کسب‌وکار شما به طور جزیی با آن‌ها روبه‌رو است را تشریح کرده و در قالب یک سند جامع به شما ارائه می‌‌کنیم، هزینه‌ی این آنالیز متناسب با تعداد ساعاتی است که کارشناسان ما مشغول بررسی کسب‌وکار شما هستند.

متناسب با نوع و حجم کسب‌وکار شما و اینکه الان در چه مرحله‌ای از رشد کسب‌وکارتان هستید، آنالیز حرفه‌ای می‌تواند بین یک تا چهار هفته طول بکشد.

تمامی جنبه‌های حقوقی مانند مالیات، بیمه، حقوق کارمندان، جرایم و دعاوی کیفری، قراردادها، داوری و حل اختلافات، مسائل وبسایت و اپلیکیشن، طرح دعاوی حقوقی و تجاری، دفاع و وکالت از حقوق شما در دادگاه و ... از جمله مباحثی است که در آنالیز حقوقی بررسی می‌شوند.

با توجه به اینکه هزینه‌ی دقیق آنالیز در ابتدا مشخص نیست، برای شروع فرآیند آنالیز علی‌الحساب مبلغ یک ۹۰۰ هزارتومان از شما دریافت می‌شود تا در انتهای فرآیند و مشخص شدن هزینه‌ی دقیق، تفاوت هزینه دریافت می‌شود.

قدم اول

با برنامه حرکت کنید

پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی، یک بار کسب و کارتان را آنالیز کنید تا با یک نقشه راه و دید کلی قدم بردارید.

شروع